GENEL BİLGİLER
Kongre Tarihi ve Yeri

Ulusal Akciğer Sağlığı Kongresi UASK-2020, 11-15 Mart 2020 tarihlerinde Sueno Deluxe Hotel, Belek Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili

Kongre dili Türkçe olup, yabancı konuşmacıların olduğu oturumlarda simultane tercüme hizmeti verilecektir.

Yaka Kartı

Kayıt yaptıran tüm katılımcı ve refakatçilere yaka kartı dağıtılacaktır. Kongre düzeninin ve güvenliğinin sağlanabilmesi için yaka kartlarının tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde takılması rica olunur.

Kongre Kayıt

Kayıt masası; 10-15 Mart 2020 tarihlerinde 07.30 – 20.30 saatleri arasında açık olacaktır. Yaka kartı, kongre çantası, katılım belgesi ve toplantı dokümanlarını kayıt masasından alabilirsiniz.

Sekretarya Hizmetleri

Kongre merkezindeki danışma masası aracılığı ile sekretarya hizmetleriyle ilgili müracaatlarınız cevaplandırılacaktır.

Web Sayfası

Kongrenin resmi internet sayfası olan www.uask2020.com kongre programını, kayıt & konaklama, bildiri gönderme koşulları ve tarihiyle ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz

Katılım Belgesi

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara, toplantı son günü olan 15 Mart 2020 tarihinde, katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgeleri kongre merkezinin içerisinde kayıt masasına konulacak kioks'lar aracılığıyla dağıtılacaktır.

Kurslar

11 Mart 2020 tarihinde düzenlenecektir.

Bilimsel Program

12 Mart 2020 tarihinde kongre bilimsel oturumları başlayacak olup, 14 Mart 2020 tarihinde sona erecektir.

Kredilendirme

UASK 2020 - Ulusal Akciğer Sağlığı Kongresi, TTB-STE/SMG Akreditasyon-Kredilendirme Kurulu tarafından akredite edilecektir.

Davet Mektubu

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Fazla sayıda hekim istihdam eden kurumlara merkezi izin yazısı yazılacaktır. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

Bildiriler ve Ödüller

Akademik teşvik ve Doçentlik başvurularına uygun olarak kongremiz uluslararası kongre olarak planlanmış olup, kongremizde sunulacak sözlü bildiriler ile bilimsel toplantılarda konuşmaların tam metinleri gönderilirse kongre sonrasında tam metin online bildiri kitabı olarak yayınlanacaktır.
Tüm bildiriler on-line bildiri sistemiyle web sayfası üzerinden toplanacaktır. Kongrede sunulmak üzere kabul edilen bildiri ve posterler arasından değerlendirme jürisi tarafından seçilenlere ödül verilecektir.

Sergi Alanları

Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla Sueno Deluxe Kongre Merkezi salon ve fuayesinde geniş bir alan ayrılmıştır. Sergi alanlarına girişte kongre kaydı yaka kartı taşınması rica olunur.

Kahve Molası

Kongre süresince çay, kahve ikramları kongre merkezi fuayesi ve stand alanlarından servis edilecektir.

Öğle Yemekleri

Kongre süresince öğle yemekleri açık büfe olarak Sueno Deluxe Hotel ana restoranında servis edilecektir.

Çevre Gezileri

Kongre öncesi ve sonrası çevre gezileri talep üzerine düzenlenebilir. Bu amaçla kongre kayıt alanında bir tur masası kurulacaktır. Turlar, tek kişilik özel turlar ve grup turları şeklinde iki ayrı biçimde yapılabilir. Grup turlarında en az on kişinin kayıt yaptırması gerekmektedir. Tur fiyatlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi için OCT Turizm’e başvurabilirsiniz.

Transfer Bilgileri

Sueno Deluxe Hotel ve Calista Luxury Resort Hotel – Antalya havaalanı arası çift yön havalimanı transferleri uçuş bilgilerini ileten katılımcılarımıza özel ücretsiz gerçekleştirilecektir. Özel transferler için lütfen OCT Turizm ile irtibata geçiniz. Uçuş değişikliklerini 24 saat önceden bildirmeniz durumunda transfer değişikliğinin dikkate alınacağını önemle belirtiriz.

İptal Koşulları

Kayıt ve konaklama ücretleri iadesi ile ilgili olarak;
27 Ocak 2020 tarihine kadar bildirildiği takdirde ücretlerin tamamı.
27 Ocak 2020 – 17 Şubat 2020 tarihleri arasında bildirildiği takdirde ücretlerin %50 si iade edilecektir.
17 Şubat 2020 tarihinden sonra bildirilen iptaller dikkate alınmayacaktır.
Tüm iadeler kongre bitiminden sonraki 1 ay içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Tarihler

İndirimli kayıt ücreti tarihi: 02 Aralık 2019
İndirimli konaklama ücreti tarihi: 02 Aralık 2019
Son bildiri gönderim tarihi: 12 Ocak 2020

Ana Otel

Sueno Deluxe Hotel : www.sueno.com.tr

Yan Otel

Calista Luxury Resort Hotel: www.calista.com.tr